Logo

Aluminski bandazi 5x100 15” so gumi

Број на оглас: 3348260 | Објавен на: 16.09.2019, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


BEZ ZAMENI ... FIKSNA CENA ... BEZ ZAMENI... FIKSNA CENA ...
Bandazite se ekstra socuvani izvadeni od audi a3 .. pasuvaat za poveke vozila 5 x 100 .. Gumite se Continental 195 65 15 Letni ..
Cena: 150 evra
Tel: 071682777 ...

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Daniel

Потврден огласувач