Logo

TRPEZARISKA MASA

Број на оглас: 3348318 | Објавен на: 06.07.2020, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


ОДЛИЧНО ЗАЧУВАНА МАСА ЛЕСНИНА ДИМЕНЗИИ 137+40 НА 77 СО МАСАТА СЛЕДУВА И СТАКЛО 4 ММ

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач