Logo

Twingo

Број на оглас: 3348321 | Објавен на: 16.09.2019, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ispravno, benz-plin
Kontakt
070 599 769

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  acko

Потврден огласувач