Logo

Audi A6 S-Line Quattro

Број на оглас: 3348339 | Објавен на: 16.09.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 142 kw / 193 ks

Цена: 7.200 €
7.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A6 3.0 TDI Quattro so full oprema
- S-LINE KOZEN ENTERIER
- PARK SENZORI
- KLIMATRONIK DVOZONSKI
- 8 AIRBEGS
- ABS,ESP,SRS
- SENZORI ZA DOZD
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOPLJUTER
- ALU BANDAZI R18 SO NOVI GUMI
MOZNA ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  1111

Потврден огласувач