Logo

SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR

Број на оглас: 3348881 | Објавен на: 16.10.2019, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Будимпештанска

Цена: 1.150 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Tрособен стан од 60м2, со две спални соби, купатило, пространа дневна соба со трпезарија и кујна, гратис двор и паркинг место.
Целосна контрола на домот од било каде во светот, вклучувајќи ја и Паметната Видеодомофонија која ви овозможува увид на влезот и на вашите посетители, да разговарате со нив и да им отворите врата дури и кога сте надвор од домот.

*****КОНТАКТ 075 923 242

Паметна контрола од далечина над сите Светла и цела Струја, Бојлер, Ладење, Греење и повик на Лифт, за максимален комфорт и сигурност во домот.
ТЕРМО БЛОК 20cm (Енергетско Ефикасен - Термо изолација; Звучна изолација; А1 класа на незапаливост; Трајност над 100 години; огромна Сеизмолошка издржливост)

SONICBOARD двојна облога од гипс картон со засилена звучна изолација - Rw фактор 62 db (дополнителна звучна изолација помеѓу станови и ходници, особено на становите кои се наоѓаат до лифтот) од производителот KNAUF

МИНЕРАЛНА ВОЛНА (заштита од пожар - А1 класа; Термичка удобност; Звучна заштита; попустливост на Пареа - ѕид што дише, без мувла и влага, и здрава клима во становите) од производителот KNAUF

Независен Мулти-Сплит систем во секој стан за ладење и греење, кој овозможува природно струење на воздухот, без бука и прашина.

Енергетско ефикасен за беспрекорна удобност, дизајниран да заштеди до 65% од потрошувачката на енергија, со овозможена независна контрола на температура во секоја соба со инвертер единица и oнлајн контрола на Ладење/Греење од било каде во светот, преку апликација за телефон.

*****КОНТАКТ 075 923 242

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  GLOBAL PROPERTY

Потврден огласувач