Logo

Bmw 116i

Број на оглас: 3349291 | Објавен на: 13.09.2019, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 116

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 116i benzin
85kw/116ks

Poveke info. 078670345

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Alek

Потврден огласувач