Logo

PARCELA VO MLADO NAGORICINO BUZINCE

Број на оглас: 3349652 | Објавен на: 14.10.2019, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 637 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 95 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


PARCELA VO MLADO NAGORICINO, MALA BUZINCE OD 637M2.NA 100 METRI IMA STRUJA I VODA ODLICNO ZA VIKENDICA SO PREKRASEN POGLED.BROJ NA PARCELA 11520.

  Куманово    Општина: Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач