Logo

2 gumi Dunlop 205-55-16 letni

Број на оглас: 3350063 | Објавен на: 09.10.2019, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 2 gumi Dunlop 205-55-16 vo odlicna sostojba so shara i ne se krivi
tel: 076 979 858

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Emil

Потврден огласувач