Logo

4 gumi Kumho 215-45-17 letni

Број на оглас: 3350066 | Објавен на: 14.10.2019, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 4 gumi Kumho 215-45-17 odlicna shara, ne se iskriveni
tel: 076 979 858

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Emil

Потврден огласувач