Logo

TOURAN 2.0 TDI 2005 G. 3700 Evra

Број на оглас: 3351355 | Објавен на: 14.09.2019, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOURAN 2.0 TDI 140 KONJA
REGISTRIRAN I ZELEN KARTON DO 5.11.2019g.
AVTOMATIK DSG MENJAC
GUMI ODLICI
FULL OPREMA

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  /

Потврден огласувач