1 / 8
Se PRODAVA dujkan vo strog centar na PRILEP
1 €
11.11.2022 19:27

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

10 m²

Греење:

Нема

Se prodava odlicen dukan vo centarot na prilep na vlezot od pazarot.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070 24 77 55
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам