Logo

MERCEDES C-KLASA ODLICNO SOCUVAN

Број на оглас: 3351788 | Објавен на: 15.09.2019, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes c-klasa odlicno socuvan 2002 god full servisiran edna god registracija ,so shest brzini mnogu sochuvan za podetalni informacii javetese na ovoj broj na tel.070597910

  Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

  B.A

Потврден огласувач