Logo

FORD FIESTA 1.6 tdci 66kw 2010 - AutoBERN

Број на оглас: 3352031 | Објавен на: 17.09.2019, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 5.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава FORD FIESTA 1.6 tdci 66kw 90ks 2010 година.Од опрема поседува :
-Мануелна клима,
-Серво,
-ABS,
-Електрика на ретровизори и прозори,
-Фабричко CD mp3 радио со команди на волан,
-AUX влез,
-Алумински бандажи со гуми во солидна состојба,
-Увоз од Швајцарија со платени сите давачки до регистрација,
-Можна замена.

Повелете во AutoBERN

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  AutoBERN

Потврден огласувач