Logo

Се продава golf 5 plus за делови

Број на оглас: 3352261 | Објавен на: 22.10.2019, 16:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава за делови

  Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

  Mile

Потврден огласувач