Logo

VENCANICA NEVESTINSKI FUSTAN Xs/S

Број на оглас: 3352680 | Објавен на: 06.10.2019, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на облека: Свадба облека

Големина: S

Боја: Бела

Цена: 250 €
300 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Golemina Xs/S so dodaten del tul

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач