Logo

Mercedes ml 350

Број на оглас: 3353236 | Објавен на: 12.09.2019, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 350

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 190 kw / 258 ks

Цена: 30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo perfekta sosotojba
Na realni kilometri
Bez zabeleski
Panorama preku cel krov
Kamera
Parking senzori
Blend sistem
4 matic
Blutek model
MOZE ZAMENA ZA VOZILO DO 10.000€ NA BUGARSKI TABLICI ILI CH .prednost Golf . Pasat. Audi . Mercedes

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Kliment

Потврден огласувач