1 / 3
Се продава еднособен стан 44м2 (нова градба) во Карпош
46.200 €
26.08.2019 11:52

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

44 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Бул. Партизански Одреди бр.145, Карпош 4

Се продава еднособен стан во нова зграда (2019). Станот е на 3ти спрат и има поглед кон Водно.
Вселив најкасно до Декември (се очекува и порано). Со чист имотен лист.
Инвеститор: Глобал Имапкт

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Рудници “Бањани“ АД Скопје
с.Кучевиште бб,1011 Чучер-Сандево,Скопје,Република Македонија
Потврден огласувач
070221670 078452121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам