1 / 8
Prodavam Vikendica + Objekt (Povodenici)
1 €
Денес 11:42

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

120 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Prodavam vikendica +objekt (farma) so 120metri kvadratni na 2 sprata + vikendica na 2 sprata vo blizina na prilep mesto vikano Povodenici
Mestoto e ogradeno na moe ime dva bunari aktivni plus struja
Legalizacijata e vo tek i ke bide zavrsena za brzo vreme
Cena po dogovor
Kontakt ednisvtveno na broj 078579730 Zaklina
078579730 Zaklina
078579730 Zaklina
078579730 Zaklina
078579730 Zaklina

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
075897715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам