Logo

Elektromotori za rucna kocnica.

Број на оглас: 3354511 | Објавен на: 11.09.2019, 15:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vw Passat 6 i Audi

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 130 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam elektromotori za rucna kocnica za Vw Passat i Audi so 6 torx i 12 torx.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Ali

Потврден огласувач