Logo

Audi A4 2.0 benzin

Број на оглас: 3355146 | Објавен на: 12.09.2019, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 2.0 130ks benzin vo odlicna sostojba,napraven golem servis,novi gumi so full oprema,montiran e plinski ured Lovato.

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач