Logo

Se prodava livatski med na golemo i malo

Број на оглас: 3355188 | Објавен на: 31.05.2020, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Se prodava livatski med na golemo i malo.
Kristaliziran.
Cena po dogovor.


fb.pcelarstvopecov

Pcelar petre

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 pcelar

Потврден огласувач