1 / 5
Scania R420 I poluprikolka Schmitz
1 €
18.03.2021 01:35

Прилеп / Прилеп

Scania R420 2008god. Reg do 08.2021,vebasto,klima,retarder smenet nov set potisna lamala I dvete pumping kamiono I poluprikolkata se vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078296999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам