1 / 6
SCANIA 124L 420 2002god BG tablici
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 19:38

Кочани / Кочани

PRODAVAM SCANIA 124 420 2002GOD EURO 3 SO RETARDER ZA DELOVI CELA ISPRAVNA MOZE ZAMENA
POVEKE INFO NA 070496463 MOZE I NA VIBER

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
0038970496463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам