Logo

CITROEN C4 1.6 HDI (2009)

Број на оглас: 3356115 | Објавен на: 17.01.2020, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e registrirano , bezprekorno funkcionira celosno, Od oprema poseduva;
-klima
-centralno
-stakla na dugme
-abs
-tempomat
-8 airbag
-4 novi gumi!
-alominiumski felni
BEZ ZAMENI!

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач