Logo

Алое вере - тип кактус

Број на оглас: 3356314 | Објавен на: 31.08.2019, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


Поради тоа што се селам и немам веќе услови да го чувам го продавам
Имам и други кактуси

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Dragana

Потврден огласувач