Logo

Se prodava opel astra H 1.9 cdti

Број на оглас: 3356750 | Објавен на: 08.12.2019, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra h 1.9 cdti 150hp
Godina 2005/12 mesec
Servis rebrasti, ule, filteri idr.
Novi gumi 2019 continental
Registriran na mk tablici

Tel 071777585 whatsapp
Tel 071777585 whatsapp

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 ilir

Потврден огласувач