Logo

Passat na delovi 2.0 tdi 140ks

Број на оглас: 3356953 | Објавен на: 22.10.2019, 16:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat na delovi

  Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

  Mile

Потврден огласувач