Logo

BMW 320

Број на оглас: 3357078 | Објавен на: 30.08.2019, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во одлична состојба можете да ја видите во секое време

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Zorica

Потврден огласувач