Logo

TV SAMSUNG RAMEN EKRAN 68cm

Број на оглас: 3357576 | Објавен на: 15.10.2019, 07:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Производ: CRT - Класични

Големина: 68 cm (27 inch)

Цена: 1.999 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Se prodava TV SAMSUNG 68cm,ramen ekran,malku koristen,vo extra sostojba,raboti besprekorno,

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  ana

Потврден огласувач