Logo

MASLO NA PLATNO 3 SLIKI ZA SAMO 450 EVRA

Број на оглас: 3358546 | Објавен на: 11.09.2019, 20:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 €
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT 3 SLIKI
1. Simon Nicev LIK 17x17
2. Simon Nicev BROD VO MAGLA 50x60
3. Andov BIKOVI 65X45

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  ПЕТАР

Потврден огласувач