ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА РАДИШАНИ
20.000 €
Цената е фиксна
14.10.2019 12:09

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 1000 м2 во населба Радишани (кај водоводот). Плацот е со отворен поглед кон градот, вода и струја веднаш достапни.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Благица
Потврден огласувач
075758755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам