Logo

KREMA ZA LICE OD POLZAVI КРЕМА ОД ПОЛЖАВИ

Број на оглас: 3358845 | Објавен на: 31.10.2019, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


КОРЕЈСКА КРЕМА ВРВЕН КВАЛИТЕТ ОД ПОЛЖАВИ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ НА КОЖАТА И ЗА ИЗМАЗНУВАЊЕ НА БРЧКИТЕ.
за лице 100гр 900 ден.
за околу очи 25мл 1400 ден
ИСПОРАКА ПО КАРГО
БАЗА 110 ден
дома 140 ден

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 kupinainternet

Потврден огласувач