Logo

bandasi so gumi 215 75 16c

Број на оглас: 3359111 | Објавен на: 08.03.2020, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat 4 gumi vo dobra sostojba 215 75 16c so bandasi

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач