Logo

RUSENJE GRADEZNI OBJEKTI I PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA

Број на оглас: 3359425 | Објавен на: 01.04.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Rusenje sekakov vid na gradezni objekti.
Sekakov vid na prevoz/transport niz cela Makedonija.
KONTAKT MILE 075-481-432/078-203-592

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Миле

Потврден огласувач