Logo

Kanister 1000l

Број на оглас: 3359560 | Објавен на: 13.09.2019, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Kanisterot e staklo socuvan koristen e za nafta

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Sase

Потврден огласувач