Logo

Audi A5 3.0TDI quattro

Број на оглас: 3359950 | Објавен на: 17.09.2019, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 171 kw / 232 ks

Цена: 8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a5 vo besprekorna sostojba doneseno od svajcarija,so servisna kniska i so realni 215.000 km.
3.0 diesel so 240 ps,manuelen menuvac.
Mozna proverka na majstor po vasa zelba..
Bez zameni
Inf na 071 890 685

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  honda

Потврден огласувач