Logo

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЦЕНТАР БИТОЛА 141м2 + 60м2

Број на оглас: 3359956 | Објавен на: 17.02.2020, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 141 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор со површина од 141м2 и 60м2 подрум, наспроти СОУ Таки Даскало (Долна гимназија) на ул. Димитар Илиевски Мурато (ул. Борис Ќидрич, поранешна Неуромедика)

Со сопствен резервоар и котел на нафта за греење, со подно греење во просторот и радијаторско во подрум со плочки.

Пред деловниот простор има јавен паркинг.

Деловниот простор е идеален за маркет, банка, продажен салон, поликлиника и сл.

За дополнителни информации на контакт телефон.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Владимир

Потврден огласувач