Logo

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks PREKRASEN

Број на оглас: 3359968 | Објавен на: 17.09.2019, 08:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam seat leon1.9 tdi 2005 godina vo odlicna sostojba ivezen e od germanija i plateni se site davacki do registracija..kolata e vo izvoredna sostojba...

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  deki

Потврден огласувач