Logo

Fiat Stilo

Број на оглас: 3360157 | Објавен на: 17.09.2019, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1.900 €
2.200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Stilo 2002 god.
Registrirano do 01-2020
so zelen karton
1.9 JTD

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Dame

Потврден огласувач