1 / 3
Тахограф Stoneridge Electronics
180 €
Цената не е фиксна
07.03.2023 18:00

Прилеп / Прилеп

Тахограф Stoneridge Electronics
Veeder Root

Top Speed 180km/h

Повеќе информации 071/333-316

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Valentin
Потврден огласувач
071333316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам