1 / 9
IVECO 35S10 KIPER
8.500 €
Цената не е фиксна
25.08.2022 13:00

Штип / Штип

КИЛОМЕТРИ: 225843
ГОДИНА: 2008
ЗАФАТНИНА НА МОТОР: 2287 SM3
СИЛА НА МОТОР: 71 KW – 95 HP
МЕНУВАЧ: АВТОМАТСКИ - ТРИПТРОНИК
КАРОСЕРИЈА: ТОВАРНО ВОЗИЛО – КИПЕР

ОД ОПРЕМА ПОСЕДУВА:
ФАБРИЧКО РАДИО СО CD
BLUETOOTH ПОВРЗУВАЊЕ
СЛОБОДЕН РАЗГОВОР
РОТАЦИЈА
АЛУМИНИУМСКИ САНДАК

ДИМЕНЗИИ НА ТОВАРЕН ДЕЛ:
ДОЛЖИНА 222 СМ
ШИРИНА 200 СМ

ЦЕНА 8500 Е +ДДВ

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам