1 / 2
Se prodava plac kaj Salida od 450m2
1 €
Цената не е фиксна
26.05.2022 23:29

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

430 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e vlezen vo detalen urbanisticki plan so dozvola za gradba P 2 i potkrovje.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lidija
Kuzman Josifoski 28
Потврден огласувач
078419333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам