Logo

Продавам Daewoo Lanos

Број на оглас: 3361786 | Објавен на: 15.09.2019, 03:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Daewoo Lanos 2000 година.Мотор 1.5 65 кW.Колата е во добра состојба регистрирана до 7 месец 2020.Има плин со атест,клима уред,електрика на предни прозори,серво волан.

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Dragan

Потврден огласувач