Logo

Se prodava komplet najkvalitetno ozvucenje za vo kola !!!

Број на оглас: 3362464 | Објавен на: 13.09.2019, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno i evtino ozvucenje za vo kola
Radio marka alpine ive-w560bt
Pojacalo marka alpine mrv-m500
I wufer Mtx rte 12as 350rms
Super socuvani!
Kontakt broj: 070 588 181

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Xxx

Потврден огласувач