Logo

Prodavam Plac so objekt

Број на оглас: 3362525 | Објавен на: 09.11.2020, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1200 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 300.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac so objekt okolu 1200m2 posle benzinskata nacional na robovski pat.. pogodno mesto izleguva na pat bez nikakvi zamerki..
Povekje info na tel 076/720/830

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач