Logo

Opel Vivaro 2.0 CDTI

Број на оглас: 3362611 | Објавен на: 12.11.2019, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vivaro

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Цена: 6.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Vivaro
God. 2008
Prv gazda
Oprema: klima, elek. Stakla, tempomat...!!!
Servisna kniska
Mob. 070/505-551

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 auto plac

Потврден огласувач