Logo

Prodavam opel zafira

Број на оглас: 3362686 | Објавен на: 19.09.2019, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel zafira u dobra sostojba rig cela god moze i zamena daj te ponuda tel 075 642 412

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Adbe

Потврден огласувач