Logo

ШПОРЕТ НА ДРВА ЗА ПАРНО

Број на оглас: 3362718 | Објавен на: 06.09.2019, 21:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Нов и воопшто не користен шпорет на дрва за парно. Цена по договор

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zoran