Logo

ЦИТРОЕН - БЕРЛИНГО - 1,6 СМ3 - 75 КС - 14.000 км.

Број на оглас: 3362876 | Објавен на: 16.10.2019, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 276 678
Се продава Ситроен - Берлинго со дополнителна опрема. Дизел. Клима уред. Изминати 14.000 км. Под гаранција. Прва регистрација 15.07.2018 год. Регистрирано до 15.07.2020 год. Одлично сочувано - без гребнатинка.
Без понуди за замена.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  ЗОРАН ТРАЈКОВСКИ

Потврден огласувач