Logo

detska kolicka

Број на оглас: 3362899 | Објавен на: 21.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


nova nekoristena detska kolicka vo odlicna sostojba,Informacii na tel.072259579

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 jovan

Потврден огласувач